GENEZA

Marka Dream Trip Events powstała z miłości do samochodów, marzeń oraz niezliczonych dalekich wypraw.

Dream Trip Events to marka, dzięki której przeżyjesz niezapomniane chwile podczas wypraw do najlepszych torów wyścigowych, nadmorskich luksusowych kurortów, czy jazdy po krętych i malowniczych górskich drogach. Ideą Dream Trip Events jest postawienie jakości życia na pierwszym miejscu w hierarchii potrzeb człowieka.

Naszym celem jest zagwarantowanie uczestnikom niezapomnianych wrażeń związanych z podróżami w najpiękniejsze miejsca Europy i pokazanie im zakątków bliżej nieznanych i niedostępnych dla większości turystów.

ARTUR RYCHLIŃSKI
Twórca i szef marki DTE. Od lat związany z rynkiem supersamochodów i marek luksusowych. Doświadczenie w firmach eventowych, oraz własne podróże dały mu wiedzę pozwalającą na tworzenie imprez dobrze dopasowanych do oczekiwań klientów. Podróżnik zakochany w Alpach i Morzu Śródziemnym.
 BARTOSZ ŻUŁAWA
Pasjonat motoryzacji od lat aktywnie wspierający najważniejsze imprezy branżowe w kraju. Administrator strony www.dreamtripevents.com, fanpage’u DTE, graphic desinger oraz koordynator eventów.
 JĘDREK SOLIŃSKI

Event manager. Profesjonalny fotograf i pasjonat pięknych samochodów. W swojej karierze już może pochwalić się współpracą z największymi motoryzacyjnymi markami, a jego zdjęcia biją ilość polubień w mediach społecznościowych.

MISJA

Supersamochody

Dream Trip Events to marka skupiająca wokół siebie właścicieli supersamochodów, organizująca dla nich niezapomniane wyjazdy w najpiękniejsze miejsca Europy.

Emocje

Poprowadzimy uczestników naszych wypraw do najlepszych torów wyścigowych, krętych i malowniczych górskich dróg, oraz nadmorskich i luksusowych kurortów.

Jakość

Zabieramy Was w miejsca, gdzie jakość życia jest na pierwszym miejscu w hierarchii potrzeb człowieka.

POZNAJ NASZE EVENTY