Impreza rozpoczynająca sezon 2018.

Po raz pierwszy robimy Event zimą i celowo szukaliśmy najostrzejszych warunków zimowych – stąd też wybraliśmy Suwalszczyznę.

Nazwaliśmy imprezę Dream Trip SUVałki, co stanowi połączenie nazwy miasta z typem samochodu jakim przyjadą uczestnicy. Jak powszechnie wiadomo SUV jest samochodem rodzinnym i dlatego też zapraszamy wszystkich uczestników z rodzinami w tym również z dziećmi.

Specjalnie dla maluchów stworzyliśmy Dream KIDS Club, którego opiekunowie zadbają o dzieci, zorganizują im zabawy w hotelu, jak i śnieżne animacje na zewnątrz. Pomyśleliśmy również o niemowlakach – rodzice mają możliwość zarezerwowania opieki do dziecka na czas własnych aktywności.

Naszymi partnerami są przede wszystkim najlepszy w mieście Hotel Loft 1898, WOSiR Szelment (ośrodek narciarski), czy Audi Volkswagen Sieńko i Syn którzy zadbają o komfort, bezpieczeństwo, a co najważniejsze, wyjątkowe atrakcje i świetną zabawę.

Event zostanie sfilmowany przez Agencję Reklamy Bang Agency, która stworzy profesjonalny film prezentujący naszą świetną zabawę.

Na czas naszego pobytu w Suwałkach, swoje detailingowe studio przeniesie z Białegostoku firma Caroseria, której myjnia będzie na wyłącznych usługach uczestników naszej imprezy.

Ilość uczestników ograniczona

http://dreamtripevents.com/wp-content/uploads/2017/11/Dream-Trip-SUVałki-2018-PL-1.pdf

POZNAJ NASZE EVENTY