Impreza rozpoczynająca sezon 2018.

Po raz pierwszy robimy Event zimą i celowo szukaliśmy najostrzejszych warunków zimowych – stąd też wybraliśmy Suwalszczyznę.

Nazwaliśmy imprezę Dream Trip SUVałki, co stanowi połączenie nazwy miasta z typem samochodu jakim przyjadą uczestnicy. Jak powszechnie wiadomo SUV jest samochodem rodzinnym i dlatego też zapraszamy wszystkich uczestników z rodzinami w tym również z dziećmi.

Specjalnie dla maluchów stworzyliśmy Dream KIDS Club, którego opiekunowie zadbają o dzieci, zorganizują im zabawy w hotelu, jak i śnieżne animacje na zewnątrz. Pomyśleliśmy również o niemowlakach – rodzice mają możliwość zarezerwowania opieki do dziecka na czas własnych aktywności.

Naszymi partnerami są przede wszystkim najlepszy w mieście Hotel Loft 1898, WOSiR Szelment (ośrodek narciarski), czy Audi Volkswagen Sieńko i Syn którzy zadbają o komfort, bezpieczeństwo, a co najważniejsze, wyjątkowe atrakcje i świetną zabawę.

Event zostanie sfilmowany przez Agencję Reklamy Bang Agency, która stworzy profesjonalny film prezentujący naszą świetną zabawę.

Na czas naszego pobytu w Suwałkach, swoje detailingowe studio przeniesie z Białegostoku firma Caroseria, której myjnia będzie na wyłącznych usługach uczestników naszej imprezy.

Ilość uczestników ograniczona

http://dreamtripevents.com/wp-content/uploads/2017/11/Dream-Trip-SUVałki-2018-PL-1.pdf

2Dzień

12 stycznia 2018 … WOSiR Szelment

  • Śniadanie, a po nim wyjazd do ośrodka sportów zimowych WOSiR Szelment
  • Oficjalne powitanie grupy przez Zarząd Ośrodka

– zabawy SUVami na specjalnie przygotowanym śnieżnym torze, zawody Snowtubingowe, lunch w restauracji ośrodka, zabawy na sankach, kulig zakończony ogniskiem z pieczeniem kiełbasek i grzanym winem

  • Powrót do Hotelu Loft 1898, gdzie nocujemy

Ze względu na warunki pogodowe, od których będziemy zależni, przewidujemy opcjonalnie

–  lot balonem, wynajęcie skutera śnieżnego lub quada czy jazda na nartach lub snowboardzie

 

3Dzień

13 stycznia 2018

Śniadanie, a po nim mamy dla Was trzy atrakcje:

  • DREAM OFFROAD EXPERIENCE!
  • DREAM LADIES SPARKLING PARTY
  • DREAM KIDS CLUB’u
4Dzień

14 stycznia 2018

 

  • Śniadanie i dla chętnych późny check out

Zanim wyjedziemy do domu, już zaczniemy za sobą tęsknić. Jednak nie martwcie się, kolejne podróże marzeń z cyklu Dream Trip Events w sezonie 2018 są już zaplanowane.

Oprócz DT SUVałki czeka nas przynajmniej 7 takich eventów!

1Dzień

11 stycznia 2018 … Hotel LOFT

  • Przyjazd uczestników do naszej bazy znajdującej się w HOTEL LOFT 1898, ul. Puławskiego 24K, 16-400 Suwałki

Tak naprawdę uczestnicy otrzymają adres specjalnie na te dni zorganizowanej myjni samochodowej, gdzie specjaliści z Caroseria Autodetailing Studio zadbają o czystość auta po podróży. W tym czasie, gość odstawiający samochód do mycia, zostanie zabrany specjalnym samochodem VIP Shuttle wprost do hotelu.

Dla Waszej wygody stworzyliśmy specjalne stanowisko DREAM PAMPER MANAGER. Czyli Rozpieszczacz Marzeń. Osoba, która będzie dbała o Wasz komfort zakwaterowania, jak również będzie świadczyć usługi Consierge.

  • Kolację rozpoczniemy o godzinie 18:00 w Hotel Loft 1898

Przedstawimy Wam dokładny program całej imprezy i porozmawiamy o samochodach.

www.suvalki.com

POZNAJ NASZE EVENTY