Wyruszcie z nami na poszukiwanie wiosny!

Zapraszamy Was na długi wiosenny weekend na południu kraju. Wśród pięknych krajobrazów, gościnnych ludzi i monumentalnych, historycznych budowli. Przygotowaliśmy około 700km zróżnicowanych tras pomiędzy równie unikatowymi atrakcjami!

Wybraliśmy Dolny Śląsk na lokalizację naszej wiosennej wyprawy dlatego, że region ten wyróżnia się jedną z wyższych średnich temperatur w kraju a przy tym oferuje niezwykłe warunki przyrodnicze i noclegowe. Samo określenie obszaru, w którym mieści się nasz pierwszy nocleg – Dolina Pałaców i Ogrodów – jasno wskazuje na to czego możecie się spodziewać podczas Dream Trip Sudetia.

Ilość uczestników ograniczona

http://dreamtripevents.com/wp-content/uploads/2017/12/Dream-Trip-Sudetia-2018-PL.pdf

1Dzień

5 kwietnia 2018 … Legnica, Pałac Wojanów

Spotkanie grupy w siedzibie Oli Cars w Legnicy. Zostajemy ugoszczeni przez naszego partnera na mały poczęstunek, a nasze auta zostaną umyte przez najlepszych profesjonalistów w regionie.

Po spotkaniu wyruszamy kolumną samochodów do hotelu Pałac Wojanów. Jest to piękny i monumentalny dworek w stylu neogotyckim, którego historia sięga aż XVII wieku. Będzie on miejscem naszego pierwszego noclegu i kolacji zapoznawczej.

2Dzień

6 kwietnia 2018 … Wojanów, Harrachov, Polanica Zdrój

W godzinach porannych wyruszamy z Wojanowa. Celem podróży jest Hotel Zamek na Skale w Trzebieszowicach oraz miejscowości jak Szklarska Poręba, Harrachov, Duszniki Zdrój, Polanica Zdrój jak również spacer wśród koron drzew w Jańskie Łaźnie i Kolorowe Jeziorka.

Ponadto czeka nas przejazd po absolutnie topowych fragmentach dróg w kraju. Będą to: Droga Stu Zakrętów, Droga Tysiąca Zakrętów czy fragment trasy 252 pod Śnieżką – również wyjątkowo malowniczej.

Kolacja w hotelu

3Dzień

7 kwietnia 2018 … Topacz, Moszna, Krapkowice

Kolejny dzień, kolejna trasa! Tego dnia pojedziemy jeszcze dalej na wschód. Przejedziemy około 320km. Celem naszej jazdy jest Muzeum Motoryzacji na Zamku Topacz oraz przejazd przez Wrocław. Po drodze odwiedzimy Lądek Zdrój, Jawornik, Nysa, Zamek w Mosznej oraz znany nam już Kimbex Dream Cars.

W Lądku-Zdrój zatrzymujemy się na poranną kawę. W Zamku w Mosznej zatrzymujemy się na wspólne zdjęcie, administracja zamku wyraziła zgodę na wjazd na dziedziniec. Dzień uświetni oczywiście wizyta w Zamku Topacz, gdzie zwiedzimy Muzeum Motoryzacji.

Dalej kierujemy się prosto do Trzebieszowic gdzie czekać będzie na nas specjalna, uroczysta kolacja.

4Dzień

8 kwietnia 2018 … Zamek na Skale

Po śniadaniu rozjeżdżamy się do domów.

Nadchodzi czas tęsknoty, wspomnień i wyczekiwania na kolejne spotkania na imprezach Dream Trip Events.

POZNAJ NASZE EVENTY