Wyruszcie z nami na poszukiwanie wiosny!

Impreza skierowana do wszystkich, którzy chcą poczuć pierwsze chwile prawdziwej wiosny w przepięknym, klimatycznym, nieco tajemniczym i – co najważniejsze – wówczas statystycznie najcieplejszym regionem Polski.

Rozpoczynamy w Trzebieszowicach, w Hotelu Zamek na Skale skąd po uroczystej kolacji i nocy w świetnej atmosferze wyruszamy na pierwszą trasę odkrywać najpiękniejsze zakątki okolicy. Okolicy wyjątkowo dynamicznie ulegającej zmianie na przestrzeni wieków, historia Dolnego Śląska jest bowiem pełna wydarzeń i wpływów różnych kultur. Na swojej drodze obejrzymy między innymi znany kurort Lądek Zdrój, zjeżdżamy serpentynami do Javornika w Czechach i zwiedzimy Zamek w Mosznej w drodze do naszych przyjaciół z Kimbex Dream Cars.

Następny dzień to podróż do Pałacu Wojanów, który to będzie miejscem naszego ostatniego noclegu i uroczystej kolacji. Obiekt to wspaniały, odrestaurowany po pożarze hotel i SPA. Do naszej dyspozycji będzie też restauracja mieszcząca się w historycznym budynku stajni – to trzeba zobaczyć! Trasa do tego magicznego miejsca obfituje w fenomenalne fragmenty dróg, mowa tu o Drodze Stu Zakrętów i Drodze Tysiąca Zakrętów. Odwiedzamy między innymi Duszniki Zdrój, Sudety Walimskie, Zamek Karpniki oraz najpopularniejsze miasto w regionie – Karpacz.

Ilość uczestników ograniczona

POZNAJ NASZE EVENTY