Do naszej włoskiej podróży marzeń wybraliśmy Ligurię. To górzysta kraina należąca do Włoch na zachodzie granicząca z Lazurowym Wybrzeżem, na wschodzie z Toskanią. Znany turystyczny region zwany Włoską Riwierą. Malownicze krajobrazy, liczne kurorty, piękne nadmorskie drogi, a po odjechaniu nieznacznie od wybrzeża, kręte, górskie trasy. Idealne dla sportowych aut. Zabieramy naszych uczestników w niezapomnianą, klasyczną wyprawę do najpiękniejszych miejsc i kurortów Włoskiej Riwiery. Opracowaliśmy trasy, które zadowolą najbardziej wybrednych kierowców i turystów. Mamy szybkie odcinki autostradowe, oraz kręte i wymagające górskie drogi prowadzące do zapierających dech w piersiach miejsc i widoków. Odwiedzimy Monte Carlo. Łącznie 6 nocy w sprawdzonych i odpowiednio dobranych hotelach. Dużo miejsc, które świetnie się nam kojarzą, ale i takie, o których nigdy nie słyszeliście. Wybierz się z nami na DREAM TRIP ITALIA! Spełnij marzenia o wielkiej, włoskiej wycieczce swoim samochodem marzeń.

Ilość uczestników ograniczona

http://dreamtripevents.com/wp-content/uploads/2017/02/Italia-2017.pdf

1Dzień

13 maja 2017 … Piza

 • Przyjazd / Przylot do Pizy
 • Odbiór samochodów
 • Nocleg w hotelu w Pizie
 • Uroczysta kolacja briefingowa otwierająca imprezę
2Dzień

14 maja 2017 … Lucca

Wycieczka do Lucca (miejsce, gdzie kręcony był jeden z odcinków Top Gear, skąd bohaterowie ruszyli dokładnie w tą samą trasę co my). Pojedziemy górską, toskańską drogą przez CASTIGLIONE DI GARAFAGNANA, gdzie zrobimy przerwę na lunch. Kręta trasa prowadzące do tego malowniczego miasteczka dostarczą uczestnikom niesamowitych wrażeń. Podobnie z resztą, jak dalsza cześć drogi prowadząca nas do Monterosso al Mare, gdzie nocujemy tego dnia.
Kolacja w pobliskiej wiosce rybackiej Varnazza. Jednej z najpiękniejszych miejscowości rezerwatu Cinqueterre. Do Vernazzy przepłyniemy starkiem pasażerskim, z którego wysiądziemy wprost naprzeciw jednej z najlepszych restauracji w całej Ligurii – Ristorante Belforte.

3Dzień

15 maja 2017 … Rapallo, Portofino, Camogli

Wyruszamy z Monterosso dalej na zachód. Odwiedzimy miedzy innymi Santa Margherita Ligure, Rapallo, Portofino, czy Camogli.

Po ominięciu Genui za pomocą autostrady, odbijemy na północ gubiąc się wśród serpentyn górskich dróg.
Po dniu pełnym wrażeń i pięknych widoków zatrzymamy się na dwa dni Finale Ligure.

4Dzień

16 maja 2017 … Piemont

To dzień, w którym część z nas może spokojnie nawet nie spojrzeć na auto, tylko spędzić go w całości na plaży.

My jednak przygotowaliśmy trasę, która wywiedzie nas górskimi szlakami aż do Alby w prowincji Cuneo w Piemoncie. Liczne winnice i trasy wiodące pomiędzy nimi pozwolą nam zatoczyć spore koło o długości trasy prawie 300km.

5Dzień

17 maja 2017 … Monako

 • Jedziemy do Monako
 • Jedziemy do miasteczka w górach Casanova Lerrone

Kręte ścieżki doprowadzą nas do miasta Carpasio.

 • Ruszamy w dalszą podróż

Docieramy do Monte Carlo, gdzie ugości nas luksusowy hotel Fairmont pod którym przebiega słynny tunel toru Grand Prix Monaco, a recepcja znajduje się wprost naprzeciw znanego wszystkim, najostrzejszego zakrętu wyścigu. Z pewnością każdy z uczestników, chętnie zgubi się w tym mieście i odpocznie od programu podróży.

 • Wieczorem kolacja
6Dzień

18 maja 2017 … Monte Carlo

 • Śniadanie z Patrick Marine

Ten dystrybutor luksusowych łodzi zadba o to, abyśmy doskonale spędzili czas w Monako. Przez cały dzień uczestnicy naszej wyprawy będą brali w testach luksusowej łodzi firmy Frauscher.

 • Kolacja w Monte Carlo
7Dzień

19 maja 2017 … Portovenere

Żegnamy Monako i ruszamy znowu do Włoch. Po dwóch upojnych nocach w Monte Carlo z ochotą popędzimy jedną z piękniejszych autostrad Europy – Autostrada dei Fiori (Autostrada Kwiatów). Jednak na około 100km przed celem zjedziemy z autostrady, by przejechać Strada dell’ Amore (droga miłości). Droga, która prowadzi wprost nad najpiękniejszymi miasteczkami Ligurii w rezerwacie Cinqueterre. Odwiedzimy malownicze Portovenere, gdzie pożegnamy liguryjskie Włochy.

8Dzień

20 maja 2017 … Piza

 • Wyjazd do Pizy na lotnisko
POZNAJ NASZE EVENTY