Wino królów i król win. Tak nazywane jest jedno z najlepszych czerwonych win na świecie. Produkowane w okolicach niewielkiego miasteczka we Włoszech nosi tą samą nazwę co jego słynny na cały świat produkt – BAROLO!
Zabieramy Was do prowincji Cuneo we włoskim Piemoncie, słynnym z miejsc związanych z winem, jak wspomniane Barolo, Barbaresco, Bra, czy znana w całym świecie smakoszy, słynna ze swej białej trufli Alba. Spędzimy 3 dni w samym sercu Piemontu, znanego z najwyższej jakości win i jedzenia. Z krętych dróg rozpościerają się upojne widoki na niezliczone winnice, z których powstają najlepsze wina świata. Wtedy gdy na północy Europy rozpoczyna się szara jesień, my odnajdziemy słońce i przyjemne temperatury korzystając z położenia regionu, który odwiedzimy. Będziemy tam w samym szczycie sezonu truflowego, co zapewni nam niezapomnianą, kulinarną przygodę. Dwa dni naszego wyjazdu spędzimy w okolicach jeziora Garda. Kręte drogi i tunele. Znane kurorty i wszystko co najlepsze w ofercie regionu Gardy. Nasza ostatnia wyprawa sezonu zachęca smakoszy i miłośników tego co we Włoszech najpiękniejsze. Dołącz do nas i zobacz Włochy wtedy kiedy są najpiękniejsze.
Wyjazd rozpoczynamy i kończymy w Bergamo / Mediolan. Istnieje możliwość dojazdu na miejsce samochodem, lub samolotem, korzystając ze zorganizowanego przez nas transportu pojazdów.

Ilość uczestników ograniczona

POZNAJ NASZE EVENTY