Po raz kolejny zabieramy Was w podróż marzeń do legendarnego toru ASCARI w Hiszpanii. Przez wielu uznawany za najpiękniejszy i najlepiej przygotowany tor na świecie. Przystosowany do korzystania przez najzamożniejszych kierowców – klubowiczów. Chroniony ogrodzeniem przed obiektywami paparazzi, pozbawiony trybun. Świątynia szybkiej jazdy w wyjątkowo ekskluzywnych warunkach.
Spośród prawie 150 torów znajdujących się w Europie, magazyn Forbes ogłosił Ascari najlepszym z nich.

Korzystając z faktu pobytu grupy kierowców Dream Trip w okolicach toru Ascari, nie możemy zapomnieć, w jakiej części Europy się znajdujemy. To przepiękna Andaluzja, gdzie latem ciężko znieść upały, jednak w czasie, gdy większość Europy spowija śnieg i mróz, my możemy oczekiwać temperatur powyżej 20 stopni. Będąc na miejscu wyraźnie odczuwa się tysiąclecia bujnej historii, gdzie kultura hiszpańska miesza się z arabską.

Odwiedzimy piękne andaluzyjskie białe miasteczka i wioski. Odnajdziemy producentów najlepszych szynek jamon, odwiedzimy producentów wina. Znajdziemy górskie szklaki, odpowiednie dla naszych samochodów marzeń.

Ilość uczestników ograniczona

http://dreamtripevents.com/wp-content/uploads/2016/11/Dream-Trip-Ascari-2017-1.pdf

1Dzień

18 marca 2017 … Malaga, Marbella

 • Przylot do Malagi i odbiór samochodów
 • Przyjazd do hotelu w Marbelli

Marbella to chyba najbardziej znany andaluzyjski kurort. Miasto w prowincji Malaga przyciąga corocznie tysiące turystów. Marbella w XX wieku stała się miejscem chętnie odwiedzanym przez arystokratów i milionerów. Do największych atrakcji miasta, poza imponującym zamkiem i miejskimi murami należy stare miasto, będące czarującym labiryntem niewielkich, krętych uliczek.

Bardzo interesujący jest jeden z większych portów jachtowych Hiszpanii – Puerto Banus, który również odwiedzimy podczas naszego pobytu.

 • Uroczysta kolacja rozpoczynająca imprezę
2Dzień

19 marca 2017 … Szlak Białych Wiosek

 • Wycieczka szlakiem białych wiosek Andaluzji

Nasze trasa na odcinku około 160 km poprowadzi nas przez malownicze drogi do miejscowości Ronda. Ronda jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miast Andaluzji. To idealne miejsce na jednodniowy wypad z Marbelli.

Rondę warto jest zobaczyć chociażby ze względu na jej niepowtarzalną malowniczość oraz interesujące zabytki. To niewielkie miasteczkojest jednym z najstarszych w całej Hiszpanii. Bezpośrednio w nim oraz jego okolicach znaleźć można ślady wielu cywilizacji: od prehistorycznych, starożytnych i średniowiecznych (Maurowie) po pamiątki związane ze współczesną, chrześcijańską kulturą kraju.

W mieście natkniemy się na szereg punktów widokowych.

Niezwykłą malowniczość zapewnia miastu jego położenie po obydwu stronach przecinającego je skalistego wąwozu. Na południowej stronie urwiska znajduje się starsza, mauretańska część miasta. Po jego północnej stronie mieści się późniejsza, chrześcijańska część starówki.

 • Powrót do hotelu
 • Kolacja w hotelu
3Dzień

20 marca 2017 … Marbella, Porto Banus

 • Zwiedzanie Marbelli i Porto Banus

Puerto Banus jest jednym z najbardziej luksusowych miejsc na wybrzeżu Costa del Sol. Leży tylko 12 kilometrów na zachód od centrum Marbelli.

Port ten został założony przez José Banusa, którzy zakupił te ziemie i w latach 60-70 zlecił architektowi Noldiemu Schreckowi projektu portu, który miał wyglądać jak rybacka wioska połączona z mariną.

Dzisiaj port ten jest największym skupiskiem mody, stylu i bogactwa na całym wybrzeżu Costa del Sol.

Na obszarze zaledwie 500 metrów znajdują się wszystkie najlepsze i najbardziej luksusowe sklepy w Hiszpanii. W porcie znajdują się także znakomite jachty, które są własnością bogatych przedsiębiorców i szejków, a także luksusowe restauracje.

 • Wyjazd malowniczą, górską drogą do miejscowości Istan

Czekają nas dziesiątki zakrętów i zapierających dech w piersiach widoków, które poprowadzą nas do telo malowniczego miasteczka w górach.

 • Powrót do hotelu w Marbelli
 • Kolacja w hotelu
4Dzień

21 marca 2017 … Gibraltar

 • Wyjazd do Gibraltaru

Gibraltar jest to brytyjskie terytorium zamorskie położone na południowym wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego. Od wybrzeży Maroka dzieli je ok. 20 km, a od Hiszpanii oddziela je granica lądowa o długości jednego kilometra.

Większość powierzchni Gibraltaru zajmuje charakterystyczna, widoczna z oddali, monumentalna ,,Skała Gibraltarska”. Do najważniejszych atrakcji turystycznych Gibraltaru należą: Mauretańska twierdza z VIII w., gotycka katedra, kościół protestancki, klasztor Franciszkanów z XVI w., pałace, a także mury obronne z XVIII- XIX w.

Dużą atrakcją w Gibraltarze są małpy, na wpół oswojone, na wpół dzikie, będące jedynym gatunkiem małpy na kontynencie europejskim. Na Gibraltarze znajduje się również Europa Point
– najbardziej wysunięty przylądek kontynentu i latarnia morska o wysokości 49 metrów.

5Dzień

22 marca 2017 … Andaluzja

 • 170km górskiej, andaluzyjskiej przygody za kółkiem

Odwiedziny w miastach Jubrique, Faraján i wielu innych przepięknych miasteczek po drodze poza zwiedzaniem odwiedzanych przez nas miast, odnajdziemy producenta słynnych hiszpańskich szynek.
Poznamy zasady ich produkcji i oczywiście poddamy swoje podniebienia upojnej degustacji.

Odwiedziny lokalnego producenta wina, który dostarczy nam zestaw swoich win, do których wieczorem zostanie dopasowane menu naszej wieczornej kolacji.

6Dzień

23 marca 2017 … Tor Ascari

 • TRACK DAY NA TORZE ASCARI!

Ascari Race Resort jest jednym z najpiękniejszych torów wyścigowych świata. Zanim powstał tor, jego właściciel Klaas Zwart, spędził wiele godzin w helikopterze, krążąc nad terenem, by stworzyć plan budowy całego resortu wyścigowego.

W wyniku tych precyzyjnych przygotowań powstał jedyny w swoim rodzaju tor, stanowiący wielką atrakcję zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Tor ma 5,6 km długości i 26 zakrętów charakterystycznych dla różnych torów świata, m.in. Copse z Silverstone czy Eau Rouge ze Spa. Do toru dobudowany został cały kompleks: dom klubowy i garaż na 450 samochodów oraz sale konferencyjne.

Ascari Race Resort to klub wyścigowy zarówno dla zawodników F1 i Moto GP oraz ich przyjaciół a także dla biznesmenów ceniących luksus i kochających sporty motorowe. Kompleks jest miejscem dla wybranych, daje poczucie bezpieczeństwa i prywatności oraz możliwość oddania się pasji motoryzacji na możliwie najwyższym poziomie. Tor nie jest nastawiony na komercję, nie ma tam trybun czy kabin dla komentatorów. Myślą przewodnią Klaasa Zwarta było stworzenie miejsca do realizacji marzeń, przygód i wypoczynku zdala od zgiełku mediów i paparazzi.

Uroczysta kolacja w Marbelli na zakończenie imprezy.

7Dzień

24 marca 2017

Pożegnalne wspólne śniadanie w Marbelli. Opuszczenie pokoi hotelowych. Przekazanie samochodów do transportu powrotnego i powrót na lotnisko, na lot powrotny do domów.

POZNAJ NASZE EVENTY