To szalona podróż dookoła Niemiec. Szczególnie polecamy ją fanom samochodów i szybkiej jazdy.
Nazwa DT300 bierze się stąd, że jednego dnia, grupa w sposób zorganizowany z instruktorem będzie jechała przez wyznaczony odcinek niemieckiej autostrady ponad 300km/h. Przeprowadzimy to planowo i z wielką troską o bezpieczeństwo. Jadąca z tak wielką prędkością grupa kilkunastu aut, to nie lada wyzwanie.
Wystartujemy z Berlinie, gdzie nocujemy w pięciogwiazdkowym hotelu w centrum miasta. Odwiedziny w Classic Remise. To berlińska „Mekka” fanów egzotycznych i klasycznych aut. Ruszamy dalej do Dusseldorfu. W Dusseldorfie wizyta w kolejnej Classic Remise, która jest siostrzanym obiektem berlińskiego.

Dalej na południe Niemiec. Odwiedzając ciekawe miejsca po drodze, dotrzemy do Autosalon Singen. Salon, który posiada niezliczoną liczbę egzotyków i hiperaut u siebie. Stąd pojedziemy do Bawarii, aby poczuć trochę góralskiego klimatu i wracamy w kierunku Polski. Jednak zanim zakończymy imprezę zatrzymamy się w Dreźnie. A po drodze do Drezna odbędziemy planowaną jazdę 300km/h + ! Akcja ta zostanie dokładnie sfilmowana za pomocą dronów, kamerek GoPro i stacjonarnych rejestratorów umieszczonych na wiaduktach.
W Dreźnie zatrzymamy się na dwie noce. Robimy huczne afterparty.

Ilość uczestników ograniczona

POZNAJ NASZE EVENTY